Biuletyn Informacji Publicznej
Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.

      Co to jest?

   

Szukaj w tym dziale:

Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w wyniku przekształcenia zakładu budżetowego Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja w likwidacji w spółkę prawa handlowego.

Spółka została zarejestrowana w dniu 2 kwietnia 2013 roku w Sądzie Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem   KRS: 0000456862.

Zmiany organizacyjno-prawne miały na celu dostosowanie struktury organizacyjnej do współczesnych wymagań obowiązujących w tym zakresie, a także stworzenie nowoczesnej firmy na miarę XXI wieku.

Misją naszego Przedsiębiorstwa jest zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości usług wodociągowych i kanalizacyjnych. Świadczymy usługi profesjonalnie i solidnie  w maksymalnie efektywny sposób, dbając jednocześnie o stan środowiska naturalnego. Satysfakcja Klienta z jakości świadczonych przez nas usług stanowi dla nas filar rozwoju  Spółki.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy zestaw informacji mających na celu przybliżenie naszego Przedsiębiorstwa, usprawnienie i ułatwienie wzajemnej  współpracy, a tym samym zapewnienie obu stronom obopólnych wymiernych korzyści.